Jdi na obsah Jdi na menu
 


Personál

Zaměstnanci Horních Holčovic,z nichž někteří zde pracují dosud,některé už vítr odvál jinam,ale všichni tu pracovali rádi a vždy si s úsměvem vzpomenou.Z mnohých fotek je cítit,jak ten čas neúprosně letí a letí...smiley

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Pavel Fejfar, 26. 9. 2017 19:40)

Chci poděkovat všemu personálu.že se mnou vydrželi.a byli přátelští.a všichni se ke mě chovali fajn.Všem hodně zdraví,a hlavně pevné nervy.P.F.

Poděkování

(Pavel Fejfar, 26. 9. 2017 19:39)

Chci poděkovat všemu personálu.že se mnou vydrželi.a byli přátelští.a všichni se ke mě chovali fajn.Všem hodně zdraví,a hlavně pevné nervy.P.F.

Prosba o kontakt

(Věra Saganová, 16. 12. 2010 20:25)

Dobrý den. Sháním kontakt na MUDr. Kalafu. SaganovaV@seznam.cz

Re: Prosba o kontakt

(Dr. Kalafa, 10. 8. 2015 12:31)

ambulance@tvujpsychiatr.cz

S úctou k vaší práci, všem vašim svěřencům

(Lenka Záchenská, 28. 7. 2015 1:40)

Stejně jako pan doktor Škrla, všichni jeho následovníci, pacienti minulí i současní, kteří pečují a mají v srdcích tuto zavátou samotu, její krásu a její odkaz minulý, současný i budoucí, držím nejpevněji jak mohu své palce, všem, kteří přišli na tato kamenitá pole, dobrovolně se pustili do jejich přetěžkého obdělávání, překonali všechny kamenité překážky a úhory, ať už napoprvé či opakovaně se pustili do nikdy nekončící práce nad přírodou, nepohodu a sebou samotným, aby na konci stanuli hrdě u Vaší Zvoničky, třeba už vzdáleni místem a časem, a každým rokem si na ni v duchu mohli "odzvonit" další úspěšně abstinovaný rok. Sama jsem si celkem nedávno, v roce 2008, prošla nelehkou cestou k abstinenci, nyní však mohu již po sedmé v duchu zazvonit a vzdát tak úctu nezdolnému lidskému duchu, který je, třeba právě teď někde hluboko ukryt, ale přece jen přítomen jako Hrabalova "perlička na dně", v nás všech. Přeji vám, abyste ji všichni našli, věřte mi, je tam!!! A nakonec prozáří váš život, jako slza radosti na tváři manželky, které se znovu vrátil její ztracený manžel, úsměv na rtech dítěte, které zas poznává tátu a těší se na jeho teplou a bezpečnou náruč, radost přátel, do jejichž kruhu se vrátil blízký kamarád, úspěch každého nového dne, kdy můžete zas a znovu stanout u Vaší Zvoničky. Ta Zvonička už dávno nezvoní na poplach, zvoní ze všech sil svého kovového srdce bouří na lepší časy - protože Vy jste se rozhodli u jejích základů udělat ten první, velice těžký, zato však nejdůležitější krok ve svém životě - krok do života nového. Nejste na této cestě sami, doprovází vás "dobří andělé" v podobě vašich lékařů, sestřiček, terapeutů, ostatních zaměstnanců, spolupacientů v roli spolubojovníků a věřte, že i dalších lidí, ať už je znáte nebo ne - alespoň já mohu prohlásit, že jsem tam, i když pouze symbolicky, s Vámi.
Dovoluji si nyní Vás o něco poprosit: vzpomeňte si na mne, až budete mít strach, myslete na mne, když vás přepadne pochybnost, zkuste si mne představit, až budete mít pocit, že nemůžete dál - stojím pevně vedle vás, v jedné ruce vaši nejistou dlaň a druhou rukou zvoním na ty Vaše lepší časy, ve které z celého svého srdce věřím, stejně jako ta Zvonička. Právě pro Vás byla zachráněna, právě pro Vás byla přemístěna tam, kde právě stojí... A i vy budete jednou znovu stát stejně pevně, jako nyní já, jako ona, vytrženi z hlubin zapomenutí a zmaru, s pravou nohou vykročenou na nelehkou, avšak jedinou správnou cestu, cestu k zářící "perličce na dně", cestu k Vaší Zvoničce již navždy zvonící na počest každému z vašich, třeba maličkých, ale o to důležitějších, úspěchů. Na této cestě odhodlání máte veškerou mou úctu a podporu.

Super fota

( Iva Hubertová, 7. 3. 2012 19:28)

Líbí se mi jak pracujete s klienty, jsou to zajímavé fotky. Přeju více úspěchů v léčení. Pozdrav z Kladenské nemocnice.

Prosba o kontakt

(Střeček Vladimír, 16. 12. 2010 22:40)

Dobrý den,prosím o kontakt na Milana Zajdáka.Bydlel jsem v roce 1968-1974 na Jelení čp.8 se strýcem Drahomírem Zemanem který pracoval v Hor.Hol. Předem děkuji za pomoc.vlada.strecek@seznam.cz

upozornění

(Ivo Vaněk, 16. 12. 2010 10:27)

Nevhodné komentáře osobního rázu mohou být mazány.Děkuji za pochopení